Wesele krakowskie (1942)

Technika:olej, tektura
Wymiary:68 x 99 cm
91 x 123 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1942"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków.
Lokalnie widoczne drobne spękania malatury.