Żołnierze Napoleona w odwrocie spod Moskwy (1938)

Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 70 cm
71,5 x 92 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1938"
W środkowej górnej partii obrazu widoczne ślady zmarszczenia tektury. Lokalnie widoczne przetarcia malatury.