Husarz na tle Wawelu (1939)

Technika:olej, tektura
Wymiary:50,3 x 39,3 cm
61 x 49 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1939"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z potwierdzeniem autentyczności obrazu.