Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy (1930)

Technika:olej, sklejka
Wymiary:29,5 x 40 cm
42 x 51,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1930"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz odręcznie wpisanym numerem "0468".