KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy (1930) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 29,5 x 40 cm 42 x 51,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1930" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz odręcznie wpisanym numerem "0468". | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |