W zimowej zamieci - ułan z koniem (1921)

Technika:olej, tektura
Wymiary:47,5 x 63 cm
60 x 75 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.d.: "Jerzy Kossak 1921"
L.d. dedykacja autorska.
Obraz po konserwacji.