Żołnierze Napoleona - przeprawa przez rzekę (1950)

Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 70 cm
64 x 84 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1950"