Ułan i dziewczyna - spotkanie przy drodze (1944)

Technika:olej, tektura
Wymiary:34,7 x 49,9 cm
48,8 x 63,6 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1944"