Ułan na patrolu (1927)

Technika:olej, tektura
Wymiary:31,5 x 19 cm
48 x 35 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 27"
Widoczne zabrudzenie malatury.