PANEK Jerzy

PANEK Jerzy BIOGRAFIA

Autoportret (1981)

Technika:kredka, papier
Wymiary:29,5 x 20,8 cm
52 x 46 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany ołówkiem śr.g: "Panek 81"