WRÓBLEWSKI Jerzy

WRÓBLEWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Siostry (1982)

Technika:27,6 x 40,8 cm
31,4 x 45,2 cm (wymiary z oprawą)
Wymiary:olej, płótno
Sygnowany i datowany p.d.: "J. Wróblewski | 1982"