WRÓBLEWSKI Jerzy

WRÓBLEWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Pejzaż fantastyczny (1989)

Technika:olej, płótno
Wymiary:38 x 35 cm
47 x 44 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "1989 | JUR WRÓBLEWSKI"