WRÓBLEWSKI Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Upływ czasu (1987) |
| Technika: | tempera, papier |
| Wymiary: | 30 x 23,8 cm 64 x 49,8 cm (z passe-partout) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "JWróblewski 87" Opisany na odwrocie. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |