WRÓBLEWSKI Jerzy

WRÓBLEWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Burza abstrakcji - zestaw dwóch prac

Technika:akryl, tempera, papier/karton
Wymiary:szczegóły w uwagach poniżej
Uwagi:1. "Burza abstrakcji I" (1981)
Technika: akryl, tempera, papier
Wymiary: 29,7 x 24 cm | 64,5 x 49 cm (z passe-partout)
Sygnowany i datowany p.d.: "JWróblewski | AM 81"
Opisany na odwrocie.

2. "Burza abstrakcji II" (1989)
Technika: akryl, tempera, karton
Wymiary: 40 x 32,5 cm | 64,5 x 49 cm (z passe-partout)
Sygnowany i datowany p.d.: "JWróblewski | AM 89"
Opisany na odwrocie.