WRÓBLEWSKI Jerzy

WRÓBLEWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Pejzaże surrealistyczne w błękicie - zestaw dwóch prac (1987)

Technika:tempera, papier
Wymiary:szczegóły w uwagach poniżej
Uwagi:1. "Pejzaż surrealistyczny z wirem" (1987)
Technika: tempera, papier
Wymiary: 30 x 24 cm | 64,5 x 50 cm (z passe-partout)
Sygnowany i datowany p.d.: "JWróblewski 87"
Opisany na odwrocie.

2. "Pejzaż surrealistyczny z chmurą" (1987)
Technika: tempera, papier
Wymiary: 27,5 x 21,3 cm | 60 x 49,6 cm (z passe-partout)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy A. Wróblewski 87"
Opisany na odwrocie.