WRÓBLEWSKI Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaże surrealistyczne w błękicie - zestaw dwóch prac (1987) |
| Technika: | tempera, papier |
| Wymiary: | szczegóły w uwagach poniżej |
| 1. "Pejzaż surrealistyczny z wirem" (1987) Technika: tempera, papier Wymiary: 30 x 24 cm | 64,5 x 50 cm (z passe-partout) Sygnowany i datowany p.d.: "JWróblewski 87" Opisany na odwrocie. 2. "Pejzaż surrealistyczny z chmurą" (1987) Technika: tempera, papier Wymiary: 27,5 x 21,3 cm | 60 x 49,6 cm (z passe-partout) Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy A. Wróblewski 87" Opisany na odwrocie. PRACE NIEDOSTĘPNE | |