WRÓBLEWSKI Jerzy

WRÓBLEWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Obłoki (1987) - zestaw dwóch prac

Technika:akryl, tempera, papier
Wymiary:szczegóły w uwagach poniżej
1. "Obłok - marionetka" (1987)
Technika: akryl, tempera, papier
Wymiary w świetle passe-partout: 27 x 21 cm
Wymiary z passe-partout: 59,5 x 50 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Wróblewski 87"

2. "Obłok i geometria" (1987)
Wymiary w świetle passe-partout: 27 x 21,3 cm
Wymiary z passe-partout: 64,3 x 49,5 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "JWróblewski 87 | AM"
Opisany p.d.

PRACE NIEDOSTĘPNE