WRÓBLEWSKI Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Obłoki (1987) - zestaw dwóch prac |
| Technika: | akryl, tempera, papier |
| Wymiary: | szczegóły w uwagach poniżej |
| 1. "Obłok - marionetka" (1987) Technika: akryl, tempera, papier Wymiary w świetle passe-partout: 27 x 21 cm Wymiary z passe-partout: 59,5 x 50 cm Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Wróblewski 87" 2. "Obłok i geometria" (1987) Technika: akryl, tempera, papier Wymiary w świetle passe-partout: 27 x 21,3 cm Wymiary z passe-partout: 64,3 x 49,5 cm Sygnowany i datowany p.d.: "JWróblewski 87 | AM" Opisany p.d. PRACE NIEDOSTĘPNE | |