WRÓBLEWSKI Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Piramidy i wieże - zestaw dwóch prac (1987) |
| Technika: | tempera, papier |
| Wymiary: | szczegóły w uwagach poniżej |
| 1. "Wieże" (1987) Wymiary: 27 x 21,5 cm Wymiary z passe-partout: 64,5 x 49,6 cm Sygnowany i datowany p.d.: "JWróblewski 87" Opisany p.d. 2. "Piramidy" (1987) Wymiary: 27,3 x 21,4 cm Wymiary z passe-partout: 65 x 50 cm Sygnowany i datowany p.d.: "JWróblewski 87" Opisany p.d. oraz na odwrocie. PRACE NIEDOSTĘPNE | |