CHROBAK Joanna

CHROBAK Joanna
CHROBAK JoannaCHROBAK JoannaCHROBAK Joanna

CHROBAK Joanna BIOGRAFIA

Tytuł:Alegoria płodności
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 61 cm
117,5 x 79 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:30000 zł
złóż zlecenie