SIERKO-FILIPOWSKA Joanna

SIERKO-FILIPOWSKA Joanna BIOGRAFIA

Odpoczynek błękitnoskrzydłych (2009)

Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 100 cm
81,5 x 111,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Joanna Sierko | 510/2009"
Opisany na blejtramie: "ODPOCZYNEK BŁĘKITNOSKRZYDŁYCH - 510 - 2009 r. - JOANNA SIERKO-FILIPOWSKA"