SIERKO-FILIPOWSKA Joanna

SIERKO-FILIPOWSKA Joanna BIOGRAFIA

Przebudzenie (2002)

Technika:olej, płótno
Wymiary:72,5 x 115,5 cm
86,5 x 130 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Joanna | Sierko 2002"
Opisany na odwrocie: "„PRZEBUDZENIE” - | JOANNA SIERKO-FILIPOWSKA | 2002 R."