BRACH Józef
Józef Brach - notowania aukcyjne
Aktualna oferta aukcyjna Józefa Bracha. Wyniki aukcyjne. Biografia
Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]
Tytuł: | Przed kościołem |
Technika: | gwasz, akwarela, ołówek, papier |
Wymiary: | 35 x 60 cm 38 x 63,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "J. Brach." |
Sprzedane: | XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki (29 XII 2023) |
Cena wywoławcza: | 800 zł |
Cena uzyskana: | 900 zł |
JÓZEF BRACH
Józef Brach był krakowskim artystą działającym na początku XX wieku. Był szczególnie popularny w okresie dwudziestolecia międzywojennego.
W swojej twórczości przedstawiał znane mu miejsca z obszaru Polski. W efekcie wielu podróży repertuar przedstawianych przez niego tematów był niezwykle rozbudowany. Należy podkreślić, że malarz do perfekcji opanował technikę akwareli, w której w wyrafinowany sposób ukazywał zimowe pejzaże i dzieła architektury.
Przyjmujemy obrazy na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki .
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Józefa Bracha, zapraszamy do kontaktu [link].
Zobacz galerię obrazów Józefa Bracha w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].