BRACH Józef

Józef Brach - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Józefa Bracha. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]

BRACH Józef
BRACH JózefBRACH Józef
Tytuł:Przed kościołem
Technika:gwasz, akwarela, ołówek, papier
Wymiary:35 x 60 cm
38 x 63,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "J. Brach."
Sprzedane:XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki (29 XII 2023)
Cena wywoławcza:800 zł
Cena uzyskana:900 zł

JÓZEF BRACH

Józef Brach był krakowskim artystą działającym na początku XX wieku. Był szczególnie popularny w okresie dwudziestolecia międzywojennego.

W swojej twórczości przedstawiał znane mu miejsca z obszaru Polski. W efekcie wielu podróży repertuar przedstawianych przez niego tematów był niezwykle rozbudowany. Należy podkreślić, że malarz do perfekcji opanował technikę akwareli, w której w wyrafinowany sposób ukazywał zimowe pejzaże i dzieła architektury.

Przyjmujemy obrazy na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki .
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Józefa Bracha, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Józefa Bracha w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].