HULKA Józef

HULKA Józef BIOGRAFIA

Anioł (2013)

Technika:drewno
Wymiary:24,3 x 13,1 x 6 cm
Uwagi:Sygnowany na podstawie: "WYK. | HULKA | 2013."

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.