MEHOFFER Józef

MEHOFFER Józef BIOGRAFIA

Upadek

Technika:litografia, papier
Wymiary:38 x 26 cm
37,5 x 25,5 cm (w świetle passe-partout)
61 x 48 cm (z oprawą)
Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "w dniu 16 czerwca 1944 Józef Mehoffer"