MEHOFFER Józef

MEHOFFER Józef BIOGRAFIA

Kobieta w letniej sukience (1944)

Technika:akwarela, ołówek, papier zdublowany na płótno
Wymiary:69 x 49 cm
86 x 66 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.g.: "Józef Mehoffer | 1944."