POCHWALSKI Józef Mikołaj

POCHWALSKI Józef Mikołaj BIOGRAFIA

Portret dziecka w kapeluszu (1910)

Technika:kredka, papier
Wymiary:37 x 29 cm (w świetle passe-partout)
62 x 53 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "19JP10."
Opisany ołówkiem p.d.