ORACZEWSKI Józef

ORACZEWSKI Józef BIOGRAFIA

Katedra (2004)

Technika:akryl, relief, technika własna, płótno
Wymiary:99,5 x 159 cm
109,5 x 171 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "ORAC | TACZÓW 04"