ORACZEWSKI Józef

ORACZEWSKI Józef BIOGRAFIA

Drzewo V (1984)

Technika:olej, płótno
Wymiary:80,5 x 80,5 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "KORACZ/84"
Na odwrocie metka autorska z opisem.