ORACZEWSKI Józef

ORACZEWSKI Józef BIOGRAFIA

Drzewa IX (1986)

Technika:olej, technika własna, płótno
Wymiary:46 x 61,5 cm
56 x 71 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "KORACZ / 86"
Na odwrocie metka autorska z opisem.
Na całej powierzchni obrazu widoczne krakelury oraz pojedyncze ubytki farby.