ORACZEWSKI Józef

ORACZEWSKI Józef BIOGRAFIA

Drzewo na tle słońca z cyklu "Drzewa II" (1987)

Technika:olej, płótno
Wymiary:80 x 60 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "KORACZ / 87"
Na odwrocie metka autorska z numerem katalogowym 5/87.