ORLECKI Józef

ORLECKI Józef BIOGRAFIA

Chrystus Frasobliwy

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:32 x 14 x 14 cm
Sygnowana na spodzie podstawy ołówkiem: "Orlecki | Józef"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Mariana Włosińskiego.