UNIERZYSKI Józef

UNIERZYSKI Józef BIOGRAFIA

Maria w welonie

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 43,5 cm
63 x 55,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Unierzyski"