WILKOŃ Józef BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zając |
| Technika: | technika własna (gwasz, akwarela, tusz, flamaster, kredka), karton |
| Wymiary: | 21,5 x 11 cm 36,3 x 27,7 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "JWilkoń" | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |