WILKOŃ Józef

WILKOŃ Józef BIOGRAFIA

Zając

Technika:technika własna (gwasz, akwarela, tusz, flamaster, kredka), karton
Wymiary:21,5 x 11 cm
36,3 x 27,7 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "JWilkoń"