FAŁAT Julian

FAŁAT Julian BIOGRAFIA

W ogrodzie

Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:35,5 x 25 cm
38 x 48 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "JFałat | Bystra"