MALINOWSKA Julita

MALINOWSKA Julita BIOGRAFIA

Skok (2012)

Technika:olej, płótno
Wymiary:22,2 x 17,9 cm
48,7 x 44,7 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i opisany na odwrocie: "Julita Malinowska | Skok | olej na płótnie | 22 x 18 | 2012 | Julita Malinowska"