HOLZMÜLLER Juliusz

HOLZMÜLLER Juliusz BIOGRAFIA

Żaglówka na Dunaju (1908)

Technika:gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:17,7 x 34,2 cm (w świetle passe-partout)
32,9 x 51 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: “Juliusz Holzmüller | 908. Wiedeń”