JONIAK Juliusz

JONIAK Juliusz BIOGRAFIA

Droga do Port Lligat (1998)

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 73 cm
72 x 84,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Joniak 98."
Opisany na odwrocie: "JULIUSZ JONIAK | DROGA DO PORT LLIGAT’98 | 60 x 73 | 1998"
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie.