JONIAK Juliusz

JONIAK Juliusz BIOGRAFIA

Port Lligat (1999)

Technika:olej, płótno
Wymiary:55 x 75 cm
67 x 87 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.g.: "Joniak 99."
Opisany na odwrocie: "JULIUSZ JONIAK | PORT LLIGAT’99 | 55 x 75 | 1999"
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie.