JONIAK Juliusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pinie w Cadaqués |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 75,5 x 92 cm 88 x 105 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Joniak 2000" Opisany na odwrocie: "JULIUSZ JONIAK | Pinie w Cadaques’2000 | 75 x 92 | 2000" Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie oraz dedykacja autorska z 2002 roku. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |