JONIAK Juliusz

JONIAK Juliusz BIOGRAFIA

Pinie w Cadaqués

Technika:olej, płótno
Wymiary:75,5 x 92 cm
88 x 105 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Joniak 2000"
Opisany na odwrocie: "JULIUSZ JONIAK | Pinie w Cadaques’2000 | 75 x 92 | 2000"
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie oraz dedykacja autorska z 2002 roku.