JONIAK Juliusz

JONIAK Juliusz BIOGRAFIA

Peniscola (2006)

Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 80 cm
82 x 92,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Joniak’06."
Opisany na odwrocie: "JULIUSZ JONIAK | PENISCOLA’06 | 70 x 80 | 2006"