KOSSAK Juliusz

KOSSAK Juliusz BIOGRAFIA

Para koni

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:12 x 16,5 cm (w świetle passe-partout)
33,5 x 39 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "JKossak"

Więcej o obrazie Juliusza Kossaka w przekrojowym artykule na blogu [ZOBACZ]