SŁABIAK Juliusz

SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA

Widok na ul. Floriańską

Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
49,5 x 64,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Juliusz Słabiak"