SŁABIAK Juliusz

SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA

Powrót z polowania

Technika:olej, płótno
Wymiary:55 x 75,5 cm
71 x 90,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Juliusz Słabiak"