SŁABIAK Juliusz

SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA

Wesele krakowskie

Technika:olej, płótno
Wymiary:46,5 x 62 cm
64,5 x 80 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Juliusz Słabiak"