SŁABIAK Juliusz

SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA

Pejzaż z zagajnikiem

Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 49,7 cm
44,5 x 59,3 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Juliusz Słabiak"
Widoczne ubytki malatury w dolnych narożnikach.