SŁABIAK Juliusz

SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA

Kraków - widok na ulicę Floriańską

Technika:olej, tektura
Wymiary:34 x 49 cm
49 x 63 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Juliusz Słabiak"
Widoczne przetarcia malatury.