BEŁTOWSKI Juliusz Wojciech

BEŁTOWSKI Juliusz Wojciech BIOGRAFIA

Autoportret (1895)

Technika:drewno
Wymiary:21 x 20 x 2,5 cm
Uwagi:Sygnowany na przodzie: "Juliusz Bełtowski"
Datowany na krawędzi: "189V"
Opisany na odwrocie: "JB | XV/X 895"