GRUSZECKA Kamila

GRUSZECKA Kamila BIOGRAFIA

Autoportret w sukience (2014)

Technika:olej, płótno
Wymiary:150 x 100 cm
156,5 x 106,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i opisany na odwrocie: "K. Gruszecka | Autoportret w sukience | marzec 2014 | 150 x 100 cm | olej"
Praca była prezentowana na wystawie: Kamila Gruszecka "Rabia (Ogród)"
- 2014 Galeria Sztuki ATTIS.

"Moja sztuka oparta jest głównie na przedstawianiu kobiecego ciała. [...] Kobiety są przedmiotem i podmiotem w moich pracach. Są naturalne, zmysłowe, delikatne. Ich zachowanie na obrazach jest dwuznaczne. Z jednej strony emanują swoją seksualnością, z drugiej zaś chowają się przed otaczającym je światem."
~ Kamila Gruszecka