KOSSAK Karol

KOSSAK Karol BIOGRAFIA

Tatarów (1938)

Technika:akwarela, karton
Wymiary:33 x 49,5 cm (w świetle)
50,5 x 66,5 cm (z oprawą)
Uwagi:sygnowany p.d.: "KAROL KOSSAK | TATARÓW 1938"