KOSSAK Karol

KOSSAK Karol BIOGRAFIA

Hucułowie z końmi

Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:29,5 x 43,3 cm
48 x 61 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "KKossak"