KOSSAK Karol

KOSSAK Karol BIOGRAFIA

Polski pejzaż zimowy

Technika:akwarela, papier
Wymiary:23 x 32 cm
26 x 34,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "KKossak"

PROWENIENCJA:
- zakup w Salonie Dzieł Sztuki CONNAISSEUR Kraków.